Jei manęs paklausia, kiek laiko mezgu, atsakymas visada vienodas: kiek save atsimenu. Pirmosios mezgimo pamokos – tai noras išmokti užsiimti tuo, kuo užsiimdavo man brangiausias žmogus – mama. Pamenu išmegztą pirmąją eilutę taip kietai, kad nebe sugebėdavau išmegzti antros, tad tekdavo prašyti mamos pagalbos. Bet tai ryžto išmokti nesumažino, anaiptol, tai virto aistra ir savotiška meditacija, kuri mane lydi visą gyvenimą.

Bitės idėjos – tai natūraliai gimusi ir ilgus metus brandinta mintis, idėja, apgalvota, išjausta ir iš širdies, kadangi pradinis tikslas buvo megzta rankų darbo šiluma apgaubti du savo mažus berniukus. Po to – visiškai įprasta įvykių seka – dovanos artimiesiems, draugams ir nuolatiniai klausimai  su postūmiu judėti savo svajonės link, kuriai buvo lemta išsipildyti.

Megzdama savo vaikams visada siekiu maksimalaus funkcionalumo ir kokybės, niekada nebijau ardyti, ieškoti tinkamesnių sprendimų iš naujo, nes tik tokiu keliu eidama  būsiu patenkinta rezultatu.  Todėl ir Jums noriu pasiūlyti savo rankų darbo gaminius, kurių idėja yra subrandinta, patikrinta ir apgalvota, darbai mezgami su didele kantrybe ir meile.

Įdedant daug darbo į mezginį, norisi ir maksimaliai kokybiško rezultato, ką didele dalimi lemia naudojami siūlai. Teko nemažai išbandyti, ieškoti, nusivilti ir atrasti. Tad kartu su mano mezginiais „Bitės idėjų“ parduotuvėje rasite ir kokybiškų siūlų bei priemonių mezgimui pasirinkimą. Ką išbandžiau pati, siūlau ir Jums.

Nuoširdžiai Jūsų,

Asta

Bitės idėjos

Asta Žilinskienė

Individualios veiklos pažymos Nr. 972022

asta@nlt.lt

+370 67313460